Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Zastoupení ČR

Velvyslanectví České republiky v Berlíně

Wilhelmstr. 44, 10117 Berlin
Tel.: +49-30-226 38 0
E-mail: berlin@embassy.mzv.cz
www.mzv.cz/berlin
Dopravní spojení - metro U2: stanice Mohrenstraße

Generální konzulát České republiky v Drážďanech

Erna-Berger-Str. 1, 01097 Dresden
Tel.: +49-351-655 67 0
E-mail: dresden@embassy.mzv.cz
www.mzv.cz/dresden/cz/index.html

Generální konzulát České republiky v Mnichově

Libellenstr. 1, 80939 München
Tel.: +49-89-958 37 232
E-mail: munich@embassy.mzv.cz
www.mzv.cz/munich

Konzulát České republiky v Düsseldorfu

Martin-Luther-Platz 28, 40212 Düsseldorf
Tel.: + 49-211-566 94 239
E-mail: duesseldorf@embassy.mzv.cz
www.mzv.cz/duesseldorf

České centrum Mnichov

Prinzregentenstr. 7, 80538 München
Tel.: +49-89-210 24 932
E-mail: ccmunich@czech.cz

České centrum Düsseldorf

E-mail: ccduesseldorf@czech.cz
www.czechcentres.cz/duesseldorf

CzechTrade

Martin-Luther-Platz 28, 40212 Düsseldorf
Tel.: +49-211-598 256 88
E-mail: duesseldorf@czechtrade.cz

CzechInvest

Martin-Luther-Platz 28, 40212 Düsseldorf
Tel.: +49-211-250 56 190
E-Mail: germany@czechinvest.org
www.czechinvest.org

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism

Wilhelmstr. 44, 10117 Berlin
Tel.: +49-30-204 47 70
E-Mail: info1-de@czechtourism.com
www.czechtourism.com/ger/

Honorární konzulát České republiky v Hamburku

Neuer Wall 2-6, 20354 Hamburg
Tel.: +49-160-978 269 55
E-mail: hamburg@honorary.mzv.cz

Honorární konzulát České republiky ve Stuttgartu

Kernerstr. 50, 70173 Stuttgart
Tel.: +49-711-224 170

Honorární konzulát České republiky ve Frankfurtu nad Mohanem

Eschersheimer Landstr. 27, 60322 Frankfurt am Main
Tel.: +49-69-959 57 300
E-mail: frankfurt@honorary.mzv.cz

Honorární konzulát České republiky v Rostocku

Kröpeliner Str. 79, Eingang Eselföter Str., 18055 Rostock
Tel.: + 49-381-459 131 1
E-mail: rostock@honorary.mzv.cz, konsulat-czmv@arcor.de

Honorární konzulát České republiky v Dortmundu

Florianstr. 2, 44139 Dortmund
Tel.: +49-231-533 06 10
E-mail: Dortmund@honorary.mzv.cz

Honorární konzulát České republiky v Norimberku

Ostendstr. 100 (Business Tower Nürnberg), 90334 Nürnberg
Tel.: +49-911-531 60 00


Naši partneři

 

CzechTourism

    

Česká škola bez hranic