Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.11.2015 19:30

Voices of Today’s Cuba

Výstava a koncert současných kubánských umělců za účasti významných mezinárodních hostů v prostorách Velvyslanectví České republiky. Akci pořádá Global Panel Foundation a Prague Society for International Cooperation s podporou Českého centra Berlín.

Voices of Today’s Cuba bude zahájen příspěvky čtyř osobností - Marca S. Ellenbogena (Global Panel Foundation & Prague Society for International Cooperation), Martina Palouše (International Platform for Human Rights in Cuba), Markuse Meckela (bývalý ministr zahraničních věcí NDR) a Michaela Žantovského (ředitel knihovny Václava Havla). Dalšími body programu jsou výstava o práci organizace Člověk v tísni na Kubě a recepce za účasti hostů z Kuby. Na závěr večera se mohou návštěvníci těšit na hudební vystoupení současných kubánských umělců. Politicky orientovaný rap předvede posluchačům Raudel Collazo Pedroso podporující demokracii na Kubě prostřednictvím svých textů. Kubánské tóny zazní v podání básníka a muzikanta Davida Escalona Carrilla, člena OmniZona Franca, hudebního seskupení, jež mísí hudbu s poezií, mluveným slovem, rapem, tancem a vizuálním uměním. Na závěr vystoupí punckrocková hudební skupina Porno para Ricardo, známá svými antikomunistickými a protirežimními texty.

Pozvánka:

Svoji účast potvrďte do 23.11.2015 na emailovou adresu veranstaltungen_berlin@embassy.mzv.cz  nebo telefonicky na čísle +49 30 226 380. 

       

Místo konání:

Wilhelmstraße 44, 10117 Berlin

Datum:

24.11.2015 19:30

Organizátor:

S podporou Českého centra


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala