Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

31.10.2019 20:15

Unidram 2019: Wariot Ideal

Český umělecký kolektiv Wariot Ideal bude představí na 26. ročníku mezinárodního divadelního festivalu UNIDRAM v Postumi hru Hlubiny.

Tvůrčí seskupení Wariot Ideal vzniklo roku 2009 na základě dlouholeté spolupráce Vojty Švejdy, Jana Kalivody a Jan Dörnera. Výsledkem je řada výrazných projektů české alternativní scény. Autoři se věnují mnoha uměleckým žánrům, mimo divadla i filmu, zvuku, hudbě a světelnému designu. Hledají nové možnosti v oblastech uměleckého výrazu, prezentují jedinečná komediálně laděná díla reflektující aktuální dění našich životů a doby.

Hlubiny

Tři poutníci toho s sebou vláčí hodně: gigantické gobelíny, matrace, celé psací stoly, botníky a žhnoucí pánvičky. Naše trio miluje pohanské a lidové zvyky, stejně jako Starý Zákon jakožto nevyčerpatelný zdroj inspirace. Mezi exotickými obřady a dadaistickými mysteriózními hrami hledají spásu, kterou po dávce černého humoru a grotesky s magickým koncem opravdu najdou.

Délka představení: 60 min, pohybové divadlo
Tvůrčí skupina:
Jan Dörner, Jan Kalivoda, Vojtěch Švejda, Milena Dörnerová, Šimon Janíček, Mikoláš Zika
Ceník:
hromadné vstupné: 15,- € / snížené: 10,- € / Student 6,- € (Abendkasse: + 2,- €)

Podpořeno MHMP - Magistrát hlavního města Prahy; MKČR - Ministerstvo kultury ČR; Státní fond kultury ČR; MČ Praha 7; Motus; z.s. - produkce divadla Alfred ve dvoře; Čtyři dny

Akce je podporována Česko-německým fondem budoucnosti a Českým centrem

www.unidram.de

 

Foto: Vojtěch Brtnický

Místo konání:

T-Werk, Schiffbauergasse 4E, 14467 Potsdam

Datum:

31.10.2019 20:15

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala