Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.10.2005 0:00 - 0:00

Trio Music / Jazz ve Schlotu

Další z řady jazzových koncertů v klubu Schlot. Hraje Trio Music (GB/CZ) ve složení Osian Roberts (sax), Petr Dvorský (basa), Martin Šulc (bicí)

Trio Music spojuje talent waliserského saxofonisty a skladatele Osiana Robertse s uměním vynikajících českých jazzových hudebníků Petra Dvorského a Martina Šulce.

Petr Dvorský a Martin Šulc hrají s různými jazzovými skupinami. Dvorský se proslavil jako basista Emila Viklického, dohromady tvoří rytmickou sekci v Čechách již legendárních Najponk Trios.

Osian Roberts hraje na saxofon již od svých deseti let. Studoval jazz na Royal Academy of Music v Londýně a během této doby vystupoval mimo jiné s hudebníky jako Jim Mullen, Dave Cliff und Steve Brown. Po studium hudby odešel sbírat další zkušenosti do New Yorku. Po jeho návratu vystupoval v Londýně s National Youth Jazz Orchestra a mnoha dalšími hudebními skupinami a sólisty. Je členem Glenn Miller Memorial Orchestra a skupiny The Tarantinos, se kterou před nedávnem  úspěšně absolvoval turné po Evropě

Od minulého roku hraje Roberts s Dvorským a Šulcem a společně připravují publiku swingově vzrušující a nezapomenutelné jazové zážitky –  teď poprvé i v Berlíně.

 

Místo konání:

Wilhelmstraße 44 / vstup Mohrenstraße
10117 Berlin
Německo

Datum:

15.10.2005 0:00 - 0:00

Organizátor:

Kunstfabrik Schlot


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala