Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.10.2011 21:00

Petra Vlková Band (Popjazz)

Schlot Saturday Highlight: Se svým repertoárem se Petra Vlková pohybuje na žánrové hranici mezi jazzem, soulem a popem. Zpěvačka, která nebude v Berlíně hostovat poprvé, vystupuje společně se svou kapelou pravidelně v pražských jazzových klubech a spolupracovala s Big Bandem Českého rozhlasu.

Petra Vlková (voc), Vladimír Strnad (p), Eva Holická (bg), Marián Petržela (dr)

Se svým repertoárem se Petra Vlková pohybuje na žánrové hranici mezi jazzem, soulem a popem. Zpěvačka, která nebude v Berlíně hostovat poprvé, vystupuje společně se svou kapelou pravidelně v pražských jazzových klubech a spolupracovala s Big Bandem Českého rozhlasu. Petra Vlková interpretuje standardy a zpívá skladby, které speciálně pro ni napsal kytarista Mirek Linka. Díky vysoké profesionalitě členů kapely, jejich interpretační svobodě a pozitivnímu naladění, které se rychle přenáší na publikum, je každé vystoupení bandu jedinečným zážitkem.
Zpěvačku doprovází zkušený klavírista Vladimír Strnad, který spolupracuje jak se známými jazzovými zpěvačkami, např. s Elenou Suchánkovou a Evou Emingerovou, tak s opernímipěvkyněmi, a nahrává soundtracky k českým filmům. Eva Holická hraje – jako jedna z mála žen na hudební scéně – na basovou kytaru a vystupuje s vícero kapelami. Také bubeník Marián Petržela disponuje zkušenostmi z jiných kapel a hudebních žánrů.

Vstupné: 12,- €, snížené: 10,- €

www.kunstfabrik-schlot.de

 

Místo konání:

Kunstfabrik Schlot, Edisonhöfe, Schlegelstraße 26, 10115 Berlin

Datum:

15.10.2011 21:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala