Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

28.2.2019 19:00 - 3.4.2019

Café Ahoj

Kavárny byly vždy místem setkávání, kde se rozvíjely diskuze o literatuře, hudbě a umění. V tomto duchu otevírá 28. února 2019 České centrum Berlín svou dočasnou literární kavárnu Café Ahoj!

Ve spolupráci s provozovateli pražských kaváren mamacoffee vás zveme, abyste v prostorách naší galerie ochutnali výběrovou a profesionálně praženou kávu, k tomu kousek domácího koláče nebo moravského vína z vinařství Hrdina & dcera.

Vedle fyzické pohody si můžete užít i tu duševní. Jelikož se v naší galerii otevře kavárna literární, nabízíme také široké zaměření literárního programu, neboť Česká republika je v tomto roce hostitelskou zemí na Lipském knižním veletrhu. Pro koho je Lipsko příliš daleko, má v Českém centru možnost poznat mnoho autorek a autorů a jejich práci. Knihy bude možné zakoupit na místě v německém překladu díky spolupráci s berlínským knihkupectvím Nonnendamm.

Kromě kávy a literatury si u nás můžete užít také koncerty a výstavu ilustrace mladých českých umělců.

Těšíme se na vás v Café Ahoj, ahoj!

Otevření: 28. 2. 2019, v 19:00

Otvírací doba: 29. 2. – 3. 4. 2019, po – so 12:00 – 18:00

 Ve dnech s večerním programem bude kavárna otevřena od 12:00 i během akce.

Vstup zdarma

Za spolupráci děkujeme:

 www.mamacoffee.cz

www.lustrfestival.cz

www.hrdinaadcera.cz

www.buecher-am-nonnendamm.de

www.hrdina.tv


V průběhu akce fotografujeme za účelem zveřejnění na naší internetové stránce nebo na našich účtech na sociálních sítích Facebook, Twitter, Instragram a Youtube. Svojí účastí na akci vyjadřujete souhlas se zveřejňováním fotografií, na kterých můžete být také vy. Pokud s tím nesouhlasíte, sdělte to prosím naší fotografce/našemu fotografovi nebo někomu z našich zaměstnanců.

 

Místo konání:

Wilhelmstraße 44 / vstup Mohrenstraße
10117 Berlin
Německo

Datum:

Od: 28.2.2019 19:00
Do: 3.4.2019

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala