Novinky

Všechny novinky

Nabídka práce: Technik / Provozní manažer

České centrum Berlín hledá k 1.1.2018 spolehlivého kolegu pro pozici: Technik / Provozní manažer (20 hodin/ týden).

Náplň práce:

  • obsluha techniky (základní audiosystém, osvětlení, projektory atd.)

  • instalace výstav v Galerii Českého centra Berlín

  • komunikace s projektovými partnery z ČR, technická příprava projektů (výstavy, komorní koncerty, jednoduchá scénická vystoupení)

  • správa a údržba prostor Českého centra ve spolupráci s pronajímatelem - zastupitelským úřadem ČR

  • transport výstav a materiálu mezi ČR a SRN a v rámci SRN vozem Českého centra

Požadujeme:

  • dobré znalosti českého a německého (případně anglického) jazyka

  • spolehlivost, časovou flexibilitu, manuální zručnost, kreativitu

  • zkušenosti s obsluhou techniky pro kulturní události (mj. filmové projekce, koncerty, diskuse)

  • znalost běžných programů Office

  • platný řidičský průkaz skupiny B

  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • dvacetihodinový pracovní týden s flexibilní pracovní dobou (dle kulturních akcí Českého centra, často ve večerních hodinách), nejprve se smlouvou na dobu určitou (1 rok s moznosti dalšího prodloužení)

  • finanční ohodnocení odpovídající úrovni obvyklé v Německu (Berlíně)

  • přátelský česko-německý kolektiv

  • kreativní prostředí, práci na zajímavých projektech v kulturní a společenské oblasti

Jestliže Vás nabídka práce zaujala, zašlete nám do 5. listopadu 2017 svůj životopis a motivační dopis na adresu sacher@czech.cz. PhDr. Tomáš Sacher, ředitel Českého centra Berlín, je na výše uvedené adrese rovněž k dispozici k zodpovězení Vašich případných dalších dotazů. Pohovory se pak budou předběžně konat v týdnu od 13. do 17. listopadu v Berlíně.

České centrum Berlín patří do světové sítě 22 Českých center a je aktivním zprostředkovatelem kultury v Berlíně a severním Německu. Pracovníci Centra pořádají vlastní události, spolupracují s důležitými kulturními zařízeními v celém Německu a podporují výměnné projekty. Další informace naleznete na stránce www.berlin.czechcentres.cz.