Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

EUROCK MARATHON 2013

Opět začíná jeden z jedinečných rockových festivalů v Evropě! Jsi členem kapely, která pochází z evropské země? Hrajete rockovou hudbu? Máte svůj vlastní repertoár písní? Pak se přihlašujte na EUROCK MARATHON 2013!

EUROCK MARATHON 2013 je live soutěž kombinovaná s festivalem, který se zaměřuje na nové rockové kapely z celé Evropy. Mezinárodní porota vybere 8 finalistů, kteří poté budou pozváni do Berlína, kde budou na místě bojovat o vytoužený titul EUROCK MARATHON.

Soutěž je otevřená pro rockové skupiny ze všech evropských zemí. V letošním roce jsme se na základě velké poptávky ze strany hudebních skupin rozhodli, že deadline pro podání přihlášek posuneme až na 20. července. Pro více skupin, více rocku a ještě lepší soutěž! Účastníci musí podat svou žádost prostřednictvím naší webové stránky:

www.eurockmarathon.com

 Letošní finalisté budou vyhlášeni na konci července 2013 a poté budou pozváni k vystoupení na velkém finále v Berlíně, které se bude konat v prosinci 2013 nebo lednu 2014. Porota společně s publikem vyberou 3 top účastníky, kteří budou odměněni vytouženým titulem a fantastickými cenami od našich sponzorů.

EUROCK MARATHON byl zahájen v roce 2012, kdy jsme obdrželi 252 přihlášek z 31 zemí Evropy. Finále se konalo v berlínském klubu Postbahnhof, kde mohli finalisté stát na stejném jevišti s Ninou Hagen.

Naším cílem je sjednotit evropskou rockovou scénu a podporovat spolupráci kapel s profesionály. Cílem EUROCK MARATHONu není uspokojit potřebu hudebního průmyslu v klonování kapel, ale nabídnout evropským rockovým kapelám otevřenou platformu k vlastní prezentaci.