Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

OPEN CALL: Czech Startup Pitch v Berlíně 9. 4. 2019

České centrum v Berlíně spolu s Velvyslanectvím České Republiky v Berlíně a zastoupením agentury Czechinvest v Německu pořádá čtvrtí ročník akce Czech Startup Pitch. V něm se vybrané české startupy představují německé odborné veřejnosti. Uskuteční se v rámci akce Czech- German Innovation Festival 2019 (CGIF 2019) v úterý 9. dubna 2019 v Českém centru v Berlíně za přítomnosti německých partnerů z řad investorů, business angels, startup akcelerátorů a partnerů jako Bitkom, Berlin Partner, Fraunhofer Inst., AVAST, Kiwi.com a další. Motto pro již čtvrtý ročník bude SPACE / AEROSPACE.

Co získají vybrané start-upy? Šest vybraných start-upů se zúčastní večerního startup pitche s 5 minutovou prezentací v rámci CGIF 2019 a kromě toho i workshopů s partnery festivalu. Startupy získají kontakty na přítomné zástupce investorů, business angels a partnerů, mentoring a základní informační balík ke vstupu firmy na německý trh a v neposlední řadě bezplatnou návštěvu hub.berlin 2019.

Máte zájem se přihlásit do Czech Startup Pitche? Pak byste měli splňovat čtyři podmínky: projekt v oblasti výzkumu a inovace, alespoň většinově „český“ startup, fungující na profesionální bázi (full time) a schopnost atraktivní prezentace pro investory v angličtině. První mezinárodní zkušenosti jsou výhodou.

Vítěz Startup Pitche získá věcné ceny v hodnotě 20 tis. Kč. Cestovní náklady do německého Berlína si hradí každý účastník sám. České centrum v Berlíně však nabízí pomoc s výběrem ubytování, případně s organizací cesty.
Přihlášky můžete zasílat nejpozději do 21. února Theresy Welge do Českého centra v Berlíně na e-mail welge@czech.cz (krátké představení startupu, odkaz na web, kontaktní osoba). 

Czech-German Innovation Festival představuje inovace, vědu, nové technologie a kreativní průmysl z České republiky. CGIF 2019 se zaměří na téma SPACE/AEROSPACE  a významná část festivalu bude opět věnována českým startupům.

 

facebook.com/CzechInnovationfestival