Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

27. Filmový festival Cottbus

Zřídkakdy byla česká kinematografie tak silně zastoupena v programu filmového festivalu Cottbus. Ve všech sekcích se objevují pozoruhodné práce. Festival se může pochlubit tím, že zlatým hřebem festivalu v sekci národních hitů bude nový snímek oskarového režiséra Jana Svěráka PO STRNIŠTI BOS. Se snímkem OUT jde tato silná česká koprodukce do soutěže o hlavní cenu Lubina v sekci hraného filmu.

Kompletní program najdete zde: http://www.filmfestivalcottbus.de

MONTENEGRO
Petr Kubík, CZ 2016, 83 min.
Út 7. 11., 17:00 hod., Glad-House-Saal, Wettbewerb U 18

IMITACE / IMITATION
Sasha Stelchenko, CZ 2016, 17 min.
Čt 9. 11., 13:30 hod., Kammerbühne, Specials – Belarus

MAT GOC
Dužan Duong, CZ 2014, 19 min.
Čt 9. 11., 14:00 hod., Glad-House-Saal, Fokus 

V. I. P. – VIETNAMESE IMPORTANT PEOPLE
Lukáš Kokeš, CZ 2013, 26 min.
Čt 9. 11., 14:00 hod., Glad-House-Saal, Fokus

BO HAI
Dužan Duong, CZ 2017, 26 min.
Čt, 9.11., 17:00 hod., Glad-House-Saal, Wettbewerb U 18

PO STRNIŠTI BOS / BARFUSS
Jan Svěrák, CZ 2017, 104 min.
Čt 9. 11., 19:30 hod., Weltspiegel, Nationale Hits
Ne 12. 11., 12:00 hod., Stadthalle, Nationale Hits, opakování filmu

MALÁ / DIE KLEINE
Diana Cam Van Nguyen, CZ 2017, 10 min.
Pá 10. 11., 14:00 hod., Glad-House-Saal, Fokus

DĚTI ONLINE / CHILDREN ONLINE
Kateřina Hager, CZ 2017, 53 min.
Pá 10. 11., 14:00 hod.,  Kammerbühne, Nationale Hits

KANCELÁŘ BLANÍK: ZEMAN, TRUMP & COMP. 1 / BÜRO BLANÍK: ZEMAN, TRUMP & COMP. 1
Marek Najbrt, CZ 2017, 11 min.
Pá 10. 11., 14:00 hod., Kammerbühne,  Nationale Hits

KANCELÁŘ BLANÍK: ZEMAN, TRUMP & COMP. 2 / BÜRO BLANÍK: ZEMAN, TRUMP & COMP. 2
Marek Najbrt, CZ 2017, 9 min.
Pá 10. 11., 14:00 hod., Kammerbühne, Nationale Hits

JOŽKA
Hamze Bytyci, CZ 2016, 25 min.
Pá 10. 11., 15:00 hod., Obenkino, Specials

NINA
Juraj Lehotský, SK / CZ 2017, 83 min.
Pá 10. 11., 19:00 hod., Glad-House-Saal, Wettbewerb U 18

ATLANTIS, 2003
Michal Blaško, SK / CZ 2017, 30 min.
Pá 10. 11., 22:00 hod., Weltspiegel, Wettbewerb Kurzfilm

OUT
György Kristóf, SK / HU / CZ / LV 2017, 88 min.
Pá 10. 11., 22:00 hod., Stadthalle, Wettbewerb Spielfilm
So 11. 11., 12:30 hod., Weltspiegel, Wettbewerb Spielfilm, opakování filmu

ANDĚL PÁNĚ 2 / EIN ENGEL DES HERRN 2
Jiří Strach, CZ / SK 2016, 99 min.
So 11. 11., 10:00 hod., Stadthalle, Fokus

PŘÍPAD PRO ZAČÍNAJÍCÍHO KATA / EIN FALL FÜR EINEN HENKERSLEHRLING
Pavel Juráček, ČSSR 1969, 106 min.
So 11. 11., 10:00 hod., Kammerbühne, Specials – Bruderkuss

VLK Z KRÁLOVSKÝCH VINOHRAD / THE WOLF FROM ROYAL VINEYARD STREET
Jan Němec, Tomáš Klein, CZ / FR / SK 2016, 68 min.
So 11. 11., 12:00 hod., Stadthalle, Specials – Bruderkuss

A BUDE HŮŘ / UND ES KOMMT NOCH SCHLIMMER
Petr Nikolaev, CZ 2007, 84 min.
So 11. 11., 22:00 hod., Galerie Marie 23, Specials – Bruderkuss