Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Jazykové kurzy | Přehled

Novinka: Jazykové kurzy češtiny online

České centrum Berlín nabízí nové online kurzy: skupinovou a individuální výuku pro zájemce z celého Německa. Začínáme 18.05.2020.  

Online kurzy pro začátečníky:
Z1 pondělí 15-16 hod.
Z2 úterý 17:30-18:30 hod.

Výuka probíhá na platformě ZOOM ve skupině max. 5 účastníků.

Přihlášky posílejte na adresu: sprachkurse@czech.cz

Připojte kontakt: jméno, e-mail, telefon, adresa

 


 

Chcete-li se učit česky, pak jste u nás na správném místě. V Českém centru v Berlíně najdete velký výběr kurzů češtiny úrovní A1 až C1.
Výuka se koná v učebnách v Českém centru Berlín – Mitte. Naši lektoři jsou kvalifikovaní a zkušení rodilí mluvčí s univerzitním vzděláním, všichni mají také dlouholeté zkušenosti s výukou. Pro potřeby kurzů se používají aktuální učebnice Čeština Expres 1 – 3, Česky krok za krokem 2, Čeština pro cizince B2 a doplňující výukové materiály.
Nezáleží na tom, kolik toho už česky umíte říct, v naší nabídce jazykových kurzů jistě naleznete vhodný kurs.

STANDARDNÍ KURZY
Výuka ve dvou semestrech po dobu 18 týdnů (září – leden,  únor – červen), 2 vyučovací hodiny týdně odpoledne nebo večer. Výuka v malých skupinkách od 4 do 10 účastníků. Před začátkem semestru se můžete bezplatně zúčastnit rozřazovacího testu i zkušební výukové hodiny.

SPECIÁLNÍ KURZY
Různorodá nabídka tematicky orientované výuky, intenzivní kurzy, letní kurzy, konverzační kurzy, kurzy online, přípravné kurzy pro certifikovanou zkoušku z češtiny CCE atd.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY
Výuka pro jednotlivce nebo malé skupiny, která se zcela orientuje podle individuálních znalostí a přání účastníka kurzu.

CERTIFIKOVANÁ ZKOUŠKA Z ČEŠTINY CCE
České centrum Berlín nabízí v únoru a v červnu možnost získání certifikátu CCE českého jazyka. Oficiální zkouška je organizována ve spolupráci s Ústavem jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (UJOP UK). Pro přípravu na zkoušku je Speciální kurz.

Pokud si nejste jisti, která nabídka je pro Vás ta pravá, rádi Vám poradíme telefonicky nebo v naší kanceláři během konzultačních hodin.

KONTAKT
Kancelář jazykových kurzů
E: sprachkurse@czech.cz
T: + 49 303 1011-340
Konzultace jsou možné po předběžné domluvě e-mailem nebo telefonicky.

NABÍDKY PARTNERŮ

 

 


Naši partneři