Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Jazykové kurzy | Přehled

Chcete-li se učit česky, pak jste u nás na správném místě. V Českém centru v Berlíně najdete velký výběr kurzů češtiny úrovní A1 až C1.
Výuka se koná v učebnách v Českém centru Berlín – Mitte. Naši lektoři jsou kvalifikovaní a zkušení rodilí mluvčí s univerzitním vzděláním, všichni mají také dlouholeté zkušenosti s výukou. Pro potřeby kurzů se používají aktuální učebnice Čeština Expres 1 – 3, Česky krok za krokem 2, Čeština pro cizince B2 a doplňující výukové materiály.
Nezáleží na tom, kolik toho už česky umíte říct, v naší nabídce jazykových kurzů jistě naleznete vhodný kurs.

STANDARDNÍ KURZY
Výuka ve dvou semestrech po dobu 18 týdnů (září – leden,  únor – červen), 2 vyučovací hodiny týdně odpoledne nebo večer. Výuka v malých skupinkách od 4 do 10 účastníků. Před začátkem semestru se můžete bezplatně zúčastnit rozřazovacího testu i zkušební výukové hodiny.

SPECIÁLNÍ KURZY
Různorodá nabídka tematicky orientované výuky, intenzivní kurzy, letní kurzy, konverzační kurzy, přípravné kurzy pro certifikovanou zkoušku z češtiny CCE atd.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY
Výuka pro jednotlivce nebo malé skupiny, která se zcela orientuje podle individuálních znalostí a přání účastníka kurzu.

CERTIFIKOVANÁ ZKOUŠKA Z ČEŠTINY CCE
České centrum Berlín nabízí v únoru a v červnu možnost získání certifikátu CCE českého jazyka. Oficiální zkouška je organizována ve spolupráci s Ústavem jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (UJOP UK). Pro přípravu na zkoušku je Speciální kurz.

Kromě kurzů češtiny nabízíme také výuku němčiny, která je vhodná především pro české rodilé mluvčí.
Pokud si nejste jisti, která nabídka je pro Vás ta pravá, rádi Vám poradíme telefonicky nebo v naší kanceláři během konzultačních hodin.

KONTAKT
Kancelář jazykových kurzů
E: sprachkurse@czech.cz
T: 030 206 098 -915/-912
Konzultace jsou možné po předběžné domluvě e-mailem nebo telefonicky.

NABÍDKY PARTNERŮ